Kalendář akcí obedience
Přehled akcí vypsaných a schálených klubem OB CZ
Přidat akci: https://forms.gle/3Mqx5ghx5UHsww6CA (podléhá kontrole)
TUČNĚ vyznačené závody jsou započítávány do celoroční soutěže Klubový pohár
Datum | Název | Místo konání | Otevřené třídy | Rozhodčí | Steward | Odkazy |
23.8.2024 | Za zapadajícím sluncem | ZKO Starý Paka | OB-Z, OB1, OB2, OB3 | Markéta Píšová Lada Richterová |
Lada Richterová Markéta Píšová |
Propozice Přihláška FB Událost |
24.8.2024 | Summer Cup IV. | hala Tachyon Čerčany | OB-Z, OB1, OB2, OB3 | Alexandra Křivohlavá Vilemína Kracíková |
Jana Krátká Petra Sedláčková |
Propozice Přihláška FB Událost |
25.8.2024 | Táborové Heroltické zkoušky I. | Heroltice | OB-Z, OB1, OB2 | Júlia Bukovinská Anna Musilová |
Denisa Růžová Barbora Smolková Anna Musilová |
Propozice Přihláška FB Událost |
28.8.2024 | Táborové Heroltické zkoušky II. | Heroltice | OB-Z, OB1, OB2 | Júlia Bukovinská Anna Musilová |
Denisa Růžová Barbora Smolková Anna Musilová |
Propozice Přihláška FB Událost |
7.9.2024 | CACT - O Pohár Moravy | Dvůr Nové Zámky, Mladeč | OB-Z, OB1, OB2, OB3 | Marie Kohlová Anna Musilová |
Renata Zdařilová Anna Musilová |
Propozice Přihláška FB Událost |
7.9.2024 | Chomutovské OB | ZKO na konci ulice Elišky Krásnohorké | OB-Z, OB1, OB2 | Lukáš Jánský | Lenka Tomanová | Propozice Přihláška FB Událost |
14.9.2024 | Seriál OB Javorka - Podzimní závod | Česká Třebová | OB-Z, OB1, OB2, OB3 | Markéta Píšová | Iveta Skalická | Propozice Přihláška FB Událost |
15.9.2024 | CACT 6.MR teriérů v Obedience | Brno | OB-Z, OB1, OB2, OB3 | Iveta Skalická Kristýna Másilková |
Romana Polická Denisa Růžová |
Propozice Přihláška FB Událost |
15.9.2024 | Halové zkoušky | Brno | OB-Z, OB1, OB2, OB3 | Iveta Skalická Kristýna Másilková |
Romana Polická Denisa Růžová |
Propozice Přihláška FB Událost |
6.10.2024 | No borders 14.ročník | Kladno | OB-Z, OB1, OB2, OB3 | Lukáš Jánský | Radka Dacejová | Propozice Přihláška FB Událost |
12.10.2024 | OBEDIENCE ŠVANDY DUDÁKA IV | ZKO Strakonice | OB-Z, OB1, OB2, OB3 | Lukáš Jánský | Lenka Tomanová | Propozice Přihláška FB Událost |
12.10.2024 | Martinský závod VI | Říčany u Prahy | OB-Z, OB1, OB2, OB3 | Petra Štolová | Jana Urbanová Pavla Husáková |
Propozice Přihláška FB Událost |
20.10.2024 | 10. MČR retrívrů v Obedienci | ZKO Klatovy 2 | OB-Z, OB1, OB2, OB3 | Petra Štolová | Lukáš Jánsky | Propozice Přihláška FB Událost |
26.10.2024 | MČR Obedience všech plemen | Dvůr Nové Zámky - Mladeč | OB1, OB2 | Anna Musilová Ralf Bjorklund Maryna Nemchenko |
Barbora Smolková Denisa Růžová Anna Musilová |
Propozice Přihláška FB Událost |
27.10.2024 | MČR Obedience všech plemen, CACT | Dvůr Nové Zámky - Mladeč | OB-Z, OB3 | Anna Musilová Ralf Bjorklund Maryna Nemchenko |
Barbora Smolková Denisa Růžová Anna Musilová |
Propozice Přihláška FB Událost |
9.11.2024 | CACT MČR BOC | Studenec u Truntova | OB1, OB2, OB3 | |||
9.11.2024 | Speciál začátečníků | Studenec u Trutnova | OB-Z |